Osmanlıca Berat Kandili Mesajları

By | February 3, 2022

Osmanlıca Berat Kandili Mesajları. Arkadaşa, sevdiklerine ve büyüklerine en güzel ve anlamlı berat kandili mesajı yollayan müminler onlara. Rahmet dalgalarının başladığı, manevi huzur ve sükunun kalplere doğduğu, i̇lahi rahmetin coştuğu aylar olan.

İşte adınızın Osmanlıca'sını öğrenmenin yolu!
İşte adınızın Osmanlıca'sını öğrenmenin yolu! from www.internethaber.com

Berat kandili mesajları resimli, 2021 berat kandili sözleri sayfamızda, çevrenizdeki ve uzaktaki insanlara bugünü hatırlatmak ve onlara da anlamını belirtmek için yollayacağınız mesajları hazırladık. Berat kandiliniz mübarek olsun berat kandili mesajları 2021 yılı için resimli mesajları sizler için derledik. Üç aylar mesajları, recep, şaban ve ramazan aylarını temsil eden bu mübarek günün gelmesi ile paylaşımlarda yer almaya başladı.

Berat Kandilinizi Kutlarım… Hayırlı Kandiller.

Müslüman alemi için büyük bir öneme sahip olan regaip kandili 3 şubat 2022 tarihinde(bugün) idrak edilecek. Recep ayı benim, şaban ayı allah'ın, ramazan ayı ise ümmetimin buyrulan ve allah ayı olarak isimlendirilen şaban ayının 14.gecesi berat kandilidir. Osmanlıca sözler, osmanlıca sözler tumblr, osmanlıca manidar sözler, osmanlıca imalı sözler, osmanlıca aşk sözleri kısa, farsça sözler, osmanlıda eşe güzel sözler, osmanlıca çeviri, öz türkçe güzel sözler.

Bugün Maç Var Şu Var Bunlar Var Diye Sakın Camiye Gitmemezlik.

Berat kandili mesajları resimli, 2021 berat kandili sözleri sayfamızda, çevrenizdeki ve uzaktaki insanlara bugünü hatırlatmak ve onlara da anlamını belirtmek için yollayacağınız mesajları hazırladık. Anlamlı kandil mesajları, dualı kandil. En güzel berat kandili mesajları.

İşte Bu Tebriklerin Farklı Bir Şekilde Yani Ecdad Dili Ile Yapılması Için Resimli Osmanlıca Tebrik Mesajlar Hazırladık.

Gecesi yani 27 mart 2021 cumartesi günü idrak ediliyor.sevdiklerinin yanında olamasa da kandili kutlamak isteyenler en güzel kandil mesajlarını whatsapp, facebook, instagram, sms ile paylaşıyor. Yılın üçüncü kandili olan berat kandili, bu sene 27 mart cumartesi günü idrak ediliyor. Berat kandili mesajları yazımız da;

Bu Gecede Allah’ın Rahmeti Ve Bereketi Ülkemizin Üstüne Sağanak Sağanak Yağsın Inşallah.

Milyonlarca müslüman vatandaş berat kandili mesajları ile sevdiklerinin gönüllerini kazanmak hayır duasını almak için paylaşımda bulunacak.sizler de burada yayınladığımız berat kandili sözleri ile sevdikleriniz ile paylaşımda bulunabilir ayrıca sosyal medyada kandil kutlaması yapabilirsiniz. Berat kandili kutlama mesajları bu gece mübarek kandillerden berat kandili. Osmanlıca sözler, osmanlıca sözler tumblr, osmanlıca manidar sözler, osmanlıca imalı sözler, osmanlıca aşk sözleri kısa, farsça sözler, osmanlıda eşe güzel sözler, osmanlıca çeviri, öz türkçe güzel sözler.

Buradan Alarak Kişisel Olarak Sevdiklerinizle Paylaşabilirsiniz.

En güzel berat kandi̇li̇ mesajlari. En güzel kandi̇l mesajlari * rabbi lisanlarımızı yalandan, gıybetten, senin sevmediğin, bütün kirli sözlerden. Biz bu gecede sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel berat kandili mesajlarını hazırladık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *