Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajı

By | February 27, 2022

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun Mesajı. Berat kandilinizin güzel olmasını dilerim. Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan.

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun from anadoludiyanetsen.org.tr

Allah'ım, senden sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve beni senin sevgine ulaştıracak ameli isterim. Kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Bu gece melekler şefaatçin olsun, bu gecenin tüm güzellikleri seninle olsun, kalbine huzur dolsun, ay öyle bir doğsun ki bütün duaların kabul olsun.

(Zümer 39/53) Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan. Bu hayırlı geceniz sevapla dolsun. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak dileği ile berat kandilinizi tebrik ederim.

Berat Kandili Mesajı Kandiliniz Mübarek Olsun…!

Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, berat kandiliniz mübarek olsun. Çünkü o, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir. Peki nasıl indireceğim görsel olan mesajları tıklayıp açalım görsel yüklenince sağ tıklayıp resmi farklı kaydet yapabilir veya mobil cihazlardan görseli açıp görsele basılı tutarak resmi kaydedebilirsiniz.

Güneş Öyle Bir Geceye Doğsun Ki Duaların Kabul Kandilin.

Simit cakes ~ berat kandiliniz mübarek olsun 🙂. Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek berat kandilini kutlarım allah’a emanet olun. Kandiliniz mübarek olsun güzel mesajı;

Güneşin Güzel Yüzü, Yüreğine Dokunsun, Kabuslar Senden Uzakta, Melekler Baş Ucunda Dursun.

Allah'ım, senden sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve beni senin sevgine ulaştıracak ameli isterim. * allah'ım, senden sevgini, seni sevenlerin sevgisini ve beni senin sevgine ulaştıracak ameli isterim. Senden kalplerimize ışık, iradelerimize güç, düşüncelerimize istikamet, niyetlerimize de hulus istiyoruz.

Berat, Günahlardan Arınma, Af Dileme Gecesidir.

Bu en güzel gecemiz yüzü yüreğine dokunsun şeytan senden ırak, melekler ise yanı başında olsun. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle beraat kandiliniz mübarek olsun Assalamualaikum everyone, i guess if u like turkey, and u living around turkish people, sometimes there is a day that not only just turkish but all muslim people celebrate it, i mean like its one of special day for muslim people, this pict taken by my sister seyma, and this these cake are simit, these simit is a special pastry for.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *