Berat Kandili Mesajları Güzel Sözler

By | February 25, 2022

Berat Kandili Mesajları Güzel Sözler. Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, berat kandiliniz hayırlı olsun… gül dalında güzel, dikense gülle güzel, toprak yeşille gök ise mavi ile güzel. Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun.

Özel Berat Kandili mesajları Uzun, kısa, anlamlı, en
Özel Berat Kandili mesajları Uzun, kısa, anlamlı, en from www.milliyet.com.tr

Öyle bir yaşamın olsun ki allah senden razı olsun, hz. Berat kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. Berat kandili (beraat kandili) i̇slam dininde mübarek kabul edilen gecelerden biridir.bu mübarek berat kandilinde berat kandili mesajları sayfamızdaki en güzel berat kandili mesajlarını dilediğiniz gibi dost,arkadaş ve akrabalarınıza gönderebilir sosyal medyada facebook ,twitter,whatsapp ve i̇nstagram’da dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.sözsepeti.com olarak.

Bu Güzel Sayfamızda Sizler Için Berat Kandili Mesajları, Berat Kandili Mesajları 2018, Berat Kandili Mesajları 2019, Berat Kandili Mesajları Resimli 2018, Berat Kandili Mesajları Indir, Berat Kandili Mesajları Resimli 2019, Berat Kandili Mesajları Resimli 2017, Berat Kandili Mesajları Resimli Facebook, Kandil Mesajları En Güzel Sözleri Hazırladık.

Aklını al başına gafil olma. Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun.

İstediğin Oluyorsa Bir, Olmuyorsa Bin Hayır Ara.

Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, beraat kandiliniz mübarek olsun. Berat kandili (beraat kandili) i̇slam dininde mübarek kabul edilen gecelerden biridir.bu mübarek berat kandilinde berat kandili mesajları sayfamızdaki en güzel berat kandili mesajlarını dilediğiniz gibi dost,arkadaş ve akrabalarınıza gönderebilir sosyal medyada facebook ,twitter,whatsapp ve i̇nstagram’da dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.sözsepeti.com olarak. Öyle bir yaşamın olsun ki allah senden razı olsun, hz.

Bugün Ellerini Semaya, Gönlünü Mevla’ya Aç.

En güzel berat kandi̇li̇ mesajlari. Bu sayfamızda berat kandili mesajları, berat kandili mesajları ve sözleri, berat kandili sms, berat kandili sözleri, en güzel berat kandili mesajları içerikli bir yazı hazırladık. Berat (berâet), arapça’da temize çıkma anlamına gelir.i̇slam inancına göre bu gecenin bereketli ve feyizli bir gece olması sebebiyle mübarek gece;

Tüm Müslüman Aleminin Berat Kandili Kutlu Olsun.

Bu anlamlı günde güzel sözler, güzel dostlar için gelsin. “şaban ayının on beşinci gecesi olduğu zaman, gecesinde ibadete kalkın. Şeamet dini, gayret dini ancak müslümanlıktır.

Ve O Gecenin Gündüzünde (Kandilden Sonraki Gün) Oruç Tutunuz.

Berat kandili mesajları, resimli berat kandili sözleri arıyorsanız aşağıdan en güzel ve anlamlı kandil mesajlarını bulabilirsiniz. Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek beraat kandilinizi kutlarım allah’a emanet olun. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmadığını.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *